Badem Püre Makinası

...
Badem Püre Makinası
Badem Püre Makinası

Ülkemizde geleneksek olarak yemek konusu açılınca akan sular durur. Yemek konusunda en üst düzeyde lezzeti yakalamış bir ülke olarak kendimize has geliştirdiğimiz yöntemler ile her geçen gün yemeklerimize yeni lezzetler katıyoruz. Son yıllarda gelişen pastacılık, çikolatacılık gibi tatlı ürünlerine olan ilgi artmış bulunmaktadır.

Özellikle çikolata, helva ve pastacılık sektöründe ihtiyaç duyulan badem püresi için gerekli olan badem püre makinası oldukça ilgi gören bir üründür. Markamız bünyesinde bulunan bu makinalar sizlere en üst düzeyde kaliteyi sağlayarak sizleri büyük bir dertten kurtarıyor. İşletmelerinizin kalitelerini arttırarak sattığınız ürünlere lezzet katmak adına sizin işletmenizde yer alacak düzeyde makinaların üretimini gerçekleştiriyoruz.

Badem Püre Makinasının Ortaya Çıkış Amacı

Sektör ihtiyaçları arasında yer aldığından dolayı üretimi başlamış bir makinadır. İşletmeler ürünlerine farklı lezzetler katarak işlerini kolaylaştırmak için arayış içerisinde olunca böyle bir makina ile işletmelere destek olmak istedik. Özellikle kuruyemişçi, aktar, market ve şarküteriler gibi satış yapan işletmelerin sıkça kullandığı ve ihtiyaç duyduğu bir makinadır.

Bu makinalar insanlarında ilgisini çekerek sizlerin kalitesini bir tık daha yukarıya taşıyor. Badem püre makinası bu kadar kaliteli olmasına rağmen fiyatı minimum seviyede tutulmuştur. Ağırlığı 30 kg olan bu küçük makina güç bakımında 0,55kw- 220 volt bir güce sahiptir. Kapasite 20-50 kg/saat olarak belirlenmiştir. Ebatları ise 60x30x60 cm olarak üretimi yapılmıştır. İşletmeler için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek, onlara en kaliteli makinalar sunulmuştur.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina