Ezme Makinası

Ezme Makinası

Ezme makinaları ile Fındık, Fıstık, Ceviz, Badem, Kaju gibi tüm yağlı tohumları püre kıvamına getirebilir. Fıstık için kapasitesi saat te 60 kg iken Badem için bu 45 kg dır.

Market, Şarküteri, Kuruyemişçi, Bahatçı gibi perakende işletmeler için uygundur. Müşterinizin yanında anında üretim yapma imkanı sunar. 

Makinelerimizde bıçaklar arası mesafe patentli sistemimiz ile kolay ve pratik bir şekilde ayarlanabilir. Bu sayede çıkan ürünün kıvamını tercihe göre yapabilirsiniz. Parçacıklı yada tamamen kremsi kıvamlarda ürün üretebilirsiniz.

 

 

Ölçüleri:60 x 30 x 60 cm (En x Boy x Yükseklik)
Ağırlık:30 kg
Kapasite:50 kg / Saat
Güç:1.50 kw
Yenilikçi Tasarım
2 Yıl Ürün Garantisi
Rahatsız Etmeyen Çalışma Sesi
220V Enerji İle Çalışma

0.75 kw Yerli marka motor

60cm x 30cm taban ölçüsü

Yükseklik 60cm

Kapasite 50 kg / saat

Tamamen 304 kalite paslanmaz çelik

Makinelerimizi tek tuş ile kolayca kullanabilirsiniz. Kullanıcı deneyimi gerektirmez. Huni kısmına ürünlerinizi döktükten sonra güç düğmesini çevirmeniz yeterlidir.

Alt tarafa koyacağınız dolum kabı süper lezzette tatlar ile dolacaktır.

 

  • Market
  • Şarküteri
  • Baharatçı
  • Kuruyemişçi
  • Bakkal
  • Pazar Alanları
  • Fuar Alanları
Diğer Ürünlerimiz

ezme makinası

Türk mutfağında yer alan çeşitli lezzetler birçok besin maddesi odağında daha da hoş bir tada bürünmektedir. Özellikle ceviz,fındık, badem ve fıstık gibi ürünler,  tek olarak tüketildiği gibi birçok lezzetin içerisinde kullanılmaktadır. Bunlardan biri kuşkusuz ezme makinasıdır.

Üretim firmalarının profesyonel çözüm ortağı olan ezme makinaları, markamızın üstün kalitesi ile buluşuyor. Maksimum kapasite ve yüksek hızda işlevsellik gösteren bu cihazlar, Fıstık ile sınırlı kalmayarak çeşitli tohumların ezilmesi ve çekilmesi konusunda fonksiyonellik sergiliyor. Üstün performans gücüne sahip olan ezme makinası ürünlerimiz, işletmenizin ihtiyaç duyduğu ekipmanların başında gelmektedir. Üretim tesislerinde kullanılan ezme makinaları, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelere uygun formda firmamızda üretilmektedir.

Ezme Makinası Kullanım Alanları

Sektörel farklılıklardan doğan ezme makinası ihtiyacı, çeşitli kullanım alanlarına hitap etmektedir. Üstelik hızlı çalışma prensibi ile işletmelerin pratik bir şekilde üretim yapmasını sağlamaktadır.

Perakende işletmeler için uygun formda üretilen ezme makineleri, market ve kuruyemişçi gibi kullanım alanlarına hitap etmektedir. Bununla birlikte baharatçılar için de son derece hızlı ve fonksiyonel bir makine olduğunu söyleyebiliriz. Ezme makineleri ile parçacıklı ya da kremsi yapıda mamüllere sahip olabilirsiniz.

Fındık ezme makinalarının kullanım alanlarından biri de bakkallardır. Küçük işletme olarak nitelendirilen bakkal, çekmek istediği mamülleri bu makinalar sayesinde istediği kıvama dönüştürebilirler. İster kırıntı halinde ister daha sıvı kıvamda ürün elde edebilirler. Ezme makinasının hitap ettiği kullanım alanlarından bir diğeri ise fuar alanlarıdır. Fuarda satış yapan firmalar, bu makina sayesinde pratik bir şekilde ihtiyaç duyduğu ürünü elde edebilir, kolayca satışını gerçekleştirebilir.

Market, ezme makinası kullanımında en çok tercih edilen alanlardan biridir. Özellikle kuruyemiş reyonunda sıkça ihtiyaç duyulmakla birlikte, ürünlerde istenilen kıvamın elde edilmesinde yüksek performans gücüne sahiptir.

Fındık ve Badem Ezme Makinası

Demirbaş makina güvencesi ile üretilen ezme makinalarında; fıstık ezmesi, fındık ezmesi, badem ezmesi gibi ürünler kolaylıkla üretilebilmektedir. Fıstık ezmesi makinesi, fındık ezmesi makinesi birinci sınıf malzemelerden üretilmektedir ve uzun ömürlüdür.

Tahin, sofraların vazgeçilmez lezzetleri arasında yer almaktadır. Pekmez ile birleştiğinde nefis bir lezizliğe bürünürken kahvaltı masalarının olmazsa olmazı olarak nitelendirilmektedir. Tahin çeşitli tatlı ve yemek tariflerinde de sıkça kullanılmaktadır. Tüketim oranı bu denli yüksek olan tahinin hammaddesi susamdır. Bu yüzden birçok faydayı beraberinde getirmektedir. Hastalıkların tedavisinde en doğal besin ürünü olarak bilinmekle birlikte, olası sağlık problemlerinin önüne geçilmesi kapsamında son derece yararlı bir üründür.

Tahin üreticileri, gerekli kıvamda tahin elde etmek için çeşitli makinalara ihtiyaç duymaktadır. İşlevselliği ve yüksek kapasitesi ile son derece fonksiyonel bir ürün olan susam ezme makinası, firmamızın üstün kalitesiyle buluşarak hizmetinize sunuluyor. Kurutulan susam bu makina sayesinde çekilerek ihtiyaç duyulan kıvama getiriliyor ve leziz tahin üretimi gerçekleşiyor. Aynı zamanda badem ezme makinası olarak da kullanılan bu ürün, çeşitli işletmelerin istediği gıdayı gerekli kıvamda elde etmesini destekliyor.

Tahin değirmeni, tahin makinamızın en önemli ekipmanlarından biri olurken, ezme makinaları ile desteklenmektedir.

Susam ve badem ezme makinası olarak satışa sunduğumuz bu ürünler, aynı formda besinlerin gerek duyulan ölçüde çekilmesini sağlamaktadır. Pratik kullanımı sayesinde sizlere zamandan tasarruf ettirirken, maksimum işçilik faktörünü de ortadan kaldırıyor.

Ceviz ve Fıstık Ezme Makinası

Üretim işletmeleri, ceviz ve fıstık satışı gerçekleştirirken ezme makinasına ihtiyaç duymaktadır. Ceviz, sert bir mamül olmasına rağmen ceviz ezme makinası ile kolayca çekilmekte ve satışa sunulmaktadır. Perakende işletmeler için de uygunluk gösteren bu makinalar, hızlı çalışma fonksiyonelliği ile ayrıcalık yaratmaktadır. Aynı zamanda fıstık ezme makinası olarak da kullanılmaktadır.

Benzer yapıda besin maddelerinin kolayca ezilip parçalanması ve kıvam alması kapsamında son derece pratik bir ürün olan ezme makinası, badem ezmesi ve fıstık ezmesi gibi ürünlerin elde edilmesinde işlevsellik göstermektedir.

Tahin üretiminde market tipi tahin makinalarının kullanımıyla birlikte ezme makinelerine de yüksek oranda ihtiyaç duyulmaktadır. Demirbaş Makina olarak hizmetinize sunduğumuz makina çeşitleri ile profesyonel çözüm ortağınız olmaktayız. Yüksek kaliteyi bu cihazlarda deneyimlemenizi sağlarken çeşitli fırsatlar sunmaktayız.

Ezme Makinası Özellikleri

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin en büyük yardımcısı olan ezme makinaları, yenilikçi tasarımıyla gelişen teknolojinin izlerine sahip oluyor. Son sistem ezme makinası çeşitleri işle üretimde maksimum kapasiteyle faaliyet göstermek istiyorsanız rotanızı Demirbaş Makina’ya çevirebilirsiniz.

Yağlı tohumların püre kıvamına getirilmesinde son derece etkin bir performans sergileyen bu makinalar, fıstık baz alındığında saatte 60 kg, Badem de 45 kg a kadar fonksiyonellik göstermektedir. 30 kg ağırlığa sahip olan ezme makinaları, pratik ve işlevsel kullanımıyla işletmelerin iş yükünü hafifletmektedir. Müşterinin yanında hızlıca üretim yapmanızı sağlayan bu makinalar, yüksek hızı ile maksimum üretkenliği vaad etmektedir.

Ezme makinası, rahatsız etmeyen çalışma sesi ile ayrıcalık yaratmaktadır. İşletmenizde ihtiyaç duyduğunuz ürünün kıvamını bu makinalar ile kolayca elde ederken, pratikliği ve yüksek kaliteyi deneyimleyebilirsiniz. 220V enerji gücüyle çalışırken, sizlere zamandan tasarruf ettirmektedir. Yerli motor gücüyle üretimi hızlı ve maksimum kalite ile gerçekleştirmektedir.

Fındık ezme makinası olarak da kullanılan bu ürünler, kaju ve menengiç gibi ürünlerin çekilmesinde üstün bir performans sergilemektedir. Bıçaklar arası mesafe kolayca ayarlanabilmekte ve pratik bir kullanımı beraberinde getirmektedir. Siz de işletmenizin ezme makinası ihtiyacını yüksek kalite ve maksimum kapasite odağında karşılamak istiyorsanız sayfamızı ziyaret ederek ürün detayları hakkında bilgi sahibi olabilir, hızlıca satın alabilirsiniz.

Ezme Makinası Fiyatları

Sadece tek bir tuş ile çalıştırabileceğiniz ezme makinaları, kullanım konforuyla müthiş bir işlevsellik göstermektedir. Genelde perakende işletmelerin ihtiyaçlarına profesyonel çözüm sunan bu makinalar, bünyesinde barındırdığı huni ile maksimum kapasitede çalışmaktadır. Ürünleri huninin içerisinde doldurduktan sonra yalnızca güç düğmesini çevirerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Ezme makinasının altında bulunan dolum haznesi ise nefis lezzetlerin buluştuğu kısımdır. İstediğiniz kıvamda besin maddelerine dolum haznesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Fıstık ezmesi makinesi fiyatı bakımından bu denli yüksek kalite ve maksimum kapasiteye sahip olan ezme makinasını minimum ücretlerle satın almaya ne dersiniz? O halde daha fazla düşünmeden sayfamızdan teklif alabilirsiniz. Uygun fiyat stratejimizden faydalanarak en kaliteli makinaları en uygun fiyatlarla satın alabilir, üretim hızınızı maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Exponatura 2019 Fuardaydık
Teklif Al

HEMEN SİZİ ARAYALIM

Perakende ve Toplu Proje İşleriniz için bizimle aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

✓ Geçerli

Teklif Almak İstediğiniz Ürün veya Ürünleri Seçebilirsiniz.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina