Fındık Püre Makinası

...
Fındık Püre Makinası
Fındık Püre Makinası

Ülkemizin gelişmiş lezzetleri sayesinde ülkenin dört bir yanında farklı lezzetler ile karşılaşmaktayız. Gelişen kültür ile sokağa çıktığınız da her bir köşe başında farklı lezzetler ile karşılaşmaktayız. Bu işletmeler arttıkça ihtiyaçlar ortaya çıkmaya başladı. Özellikle bizlerin vazgeçilmezi olan kuruyemişler birçok lezzetin içine karıştırılmaya başlayınca bizlerde buna çözüm olarak fındık püre makinası gibi sektör ihtiyaçlarına yöneldik.

Kaliteli ürün denildiğinde ilk akla gelen ürünler bize ait olduğundan birçok işletme seçimini yaparken bizleri tercih etmektedir. Paslanmaz bıçak ve paslanmaz gövde ile sizlere uzun süre hizmet edecek bu makina işletmelerin en üst düzeyde performans alması için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış ve üretilmiştir. Farklı lezzetlerinize daha da lezzet katmak adına bu makinalar sizin için oldukça kullanışlı olacaktır.

30 kg ağırlığında olan bu makina 0,55kw -220 volt bir enerjiye sahip olmakla beraber, 20-50 kg/saat arasında bir kapasite ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. 60x30x60 ebat ile küçük işletmelerinde işini görecek düzeyde tasarlanmıştır. Fındık püre makinası tatlı yapımları yanında farklı lezzetlerde işe yarayacağı gibi bu tür gıdalar sade olarak tüketilebileceği içinde kullanılabilir. İşletmeler genel olarak üretim yapmak için bu makina satın alıyorlar. Böylesine kaliteli bir makina minimum fiyata alabildikleri için bütün müşterilerimiz memnuniyet ile geri dönüş yapıyorlar. Mükemmel bir konfor ile sadece tek bir tuş ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kaliteli iş yapmak istiyorsanız kesinlikle bu makinalara sahip olmalısınız.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina