Ezme Makinası (Gold Renk)

...
Ezme Makinası (Gold Renk)
Ezme Makinası (Gold Renk)
Ezme Makinası (Gold Renk)

Gold Renk Tercihi İle Daha Göz Alıcı.

Ezme makinaları ile Fındık, Fıstık, Ceviz, Badem, Kaju, Menengiç, Susam, Haşhaş gibi tüm yağlı tohumları püre kıvamına getirebilir. Fıstık için kapasitesi saat te 50 kg iken haşhaş için bu 40 kg dır.

Market, Şarküteri, Kuruyemişçi, Bahatçı gibi perakende işletmeler için uygundur. Müşterinizin yanında anında üretim yapma imkanı sunar. 

Makinelerimizde bıçaklar arası mesafe patentli sistemimiz ile kolay ve pratik bir şekilde ayarlanabilir. Bu sayede çıkan ürünün kıvamını tercihe göre yapabilirsiniz. Parçacıklı yada tamamen kremsi kıvamlarda ürün üretebilirsiniz.

Ölçüleri:60 x 30 x 60 cm (En x Boy x Yükseklik)
Ağırlık:30 Kg
Kapasite:50 Kg / Saat
Güç:1.50 Kw
Yenilikçi Tasarım
2 Yıl Ürün Garantisi
Rahatsız Etmeyen Çalışma Sesi
220V Enerji İle Çalışma

Gold Renk Seçeneği

0.75 kw Yerli marka motor

60cm x 30cm taban ölçüsü

Yükseklik 60cm

Kapasite 50 kg / saat

Tamamen 304 kalite paslanmaz çelik

Makinelerimizi tek tuş ile kolayca kullanabilirsiniz. Kullanıcı deneyimi gerektirmez. Huni kısmına ürünlerinizi döktükten sonra güç düğmesini çevirmeniz yeterlidir.

Alt tarafa koyacağınız dolum kabı süper lezzette tatlar ile dolacaktır.

  • Market
  • Şarküteri
  • Baharatçı
  • Kuruyemişçi
  • Bakkal
  • Pazar Alanları
  • Fuar Alanları
Diğer Ürünlerimiz

ezme makinası

Sektörel benzerlikler kapsamında ihtiyaç duyulan ezme makinaları, çeşitli fonksiyonlarıyla birçok firmanın ihtiyaçlarına profesyonel çözüm oluyor. Özellikle üretim yapan firmalar, gıda ürününe göre farklı makina ve ekipmanlara ihtiyaç duyarlar. Gold renk ezme makinası, yağlı tohumların çekilmesinde yüksek performans gücüne sahiptir. Farklı gıda ürünlerinin püre haline getirilmesinde üstün bir işlevsellik sergilerken, kapasitesi ürüne göre değişkenlik göstermektedir. 

Birçok bölümden oluşan gold renk ezme makinaları pratik kullanımıyla çok fazla deneyim gerektirmemektedir. Huni kısmı geniş olmakla birlikte, çekmek istediğiniz ürünün kolayca doldurulmasını sağlamaktadır. 

Çeşitli kullanım alanlarına hitap eden ezme makinası gold rengiyle görsel olarak da son derece dikkat çekmektedir. İşletmeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz bu makinalar, çekme gücü ve kapasitesi kapsamında üstün bir fonksiyona sahiptir. Yenilikçi tasarımlar arasında öne çıkan gold renk ezme makinası, firmamızın yüksek kalitesiyle buluşuyor. 

Demirbaş Makina olarak hizmetinize sunduğumuz bu ürünlerle firmanızın maliyetlerini optimize ediyoruz. Zaman olgusundan müthiş bir tasarruf sağlamanıza katkıda bulunurken, hızlı ve yüksek oranda üretim yapmanızı destekliyoruz. Sayfamızı ziyaret ederek hemen teklif alabilir, üretim hacminizi maksimize edebilirsiniz. 

Susam Ezme Makinası

Tahin, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer almaktadır. Lezzetinin yanı sıra çeşitli faydalarıyla ön plana çıkarken, tüketim oranı oldukça yüksektir. Bu durum tahin üreticilerinin üretim kapasitesini arttırmasına sebep olmaktadır. Böylelikle çeşitli makina ve ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Tahinin hammaddesi olan susam, çeşitli işlemlerden geçtikten sonra istenilen kıvama gelmektedir. Bu noktada ezme makinaları önem kazanmaktadır. 

Gold rengi ezme makinası, susam çekme özelliğiyle firmaların ihtiyaçları kapsamında çözüm niteliğine sahip oluyor. Kurutulan susam ezme makinalarında huni içerisine alınarak tek bir tuş ile pratik bir şekilde çekilir. İstenilen yoğun kıvama geldiğinde ise tahin üretimi tamamlanmış olur. Altındaki haznesi sayesinde maksimum kapasitede üretim gerçekleştirebilir, gerekli miktarda tahin elde edebilirsiniz. 

Firmanız için gerekli olan susam ezme makinalarını gold tonuyla harmanlayarak hizmetinize sunuyoruz. Yüksek kalite standartlarında tasarladığımız ürün modelimizde, uygun fiyat avantajı da sizleri bekliyor!

Fındık ve Fıstık Ezme Makinası

Farklı kullanım alanlarına hitap eden gold renk ezme makinası fındık ve fıstık çekilmesi kapsamında üstün bir performans sergilemektedir. Ürüne göre değişen kapasite oranı, üretim hacminizi arttırarak hızınızı yükseltmektedir. Fındık ve fıstık ezme makinesi olarak karşımıza çıkan bu ürünler, benzer tohumda gıda besinlerini de istenilen kıvama ulaştırmaktadır. 

Kaju ezme makinası olarak da adlandırılan kaju fıstığı gibi ürünlerin çekilmesini sağlayan gold renk ezme makinası, işlevselliği ve görünümüyle ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi yaşatmaktadır. Pratik, hızlı ve yüksek miktarda üretim yaparak maliyetlerinizi minimuma indirgemeye ne dersiniz? O halde rotanızı Demirbaş ezme makinalarına çevirebilirsiniz. 

Haşhaş ve Menengiç Ezme Makinaları

İşletmenize uygun formda ürettiğimiz ezme makinaları, haşhaş ve menengiç gibi ürünlerin istenilen kıvam ve oranda çekilmesini sağlamaktadır. Özellikle perakende işletmelere uygun olan bu makinalar, müşterinin yanında hızlıca üretim yapabilmeyi sağlamaktadır. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza profesyonel ve pratik çözümler sunmaktadır. 

Makinalarda yer alan bıçaklar arası mesafe ise kolay ayarlanabilir formuyla kolay bir kullanım olanağına sahip olmaktadır. Menengiç ezme makinası olarak da kullanılan bu ürünler, tek bir tuş ile çalıştırabilme özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Siz de işlem gerçekleştirmek istediğiniz gıda ürününü, derin iç haznesine yerleştirerek gerekli kıvamda çekme-ezme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Gold renk ezme makinesi hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat konusunda teklif almak için sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Ceviz Ezme Makinası

Gold renk ezme makinası, ceviz gibi ürünlerin çekilmesini sağlamaktadır. Bu tohumdaki gıda ürünlerini ihtiyaç duyduğunuz form ve miktarda üretmek için ceviz ezme makinalarından faydalanabilirsiniz. Üstelik ceviz ve fıstık gibi mamüllerde 25 kg kapasiteye sahip olan bu makinalar, son sistem teknoloji ürünlerinin başında gelmektedir. Küçük bir kuruyemişçi işletmeniz var ise, müşterinin yanında hızlıca çekme işlemi yapabilir, işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Gold Renk Ezme Makinası Özellikleri

Sayfamızda yer alan gold renk ezme makinasının en belirgin özelliklerinden biri kuşkusuz kalitesidir. Yüksek üretim standartlarında ürettiğimiz ezme makinaları, yağlı tohumların hepsini püre kıvamına getirebilme niteliğiyle işlevsellik kazanmaktadır. İster parçacıklı ister kremsi bir kıvam elde ederek ihtiyaçlarınızı pratik ve profesyonel bir şekilde karşılayabilirsiniz. 

Gold renk ceviz, fındık ve fıstık ezme makinası, birçok kullanım alanına hitap etmekle birlikte firmaların en ihtiyaç duyulan ürünleri arasında yer almaktadır. Fındık ve fıstık gibi ürünlerde kapasitesi 50 kg olurken, susam ve haşhaş gibi mamüllerde bu miktar 40 kg a ulaşmaktadır.

Gerçekleştireceğiniz üretim ile maliyetlerinizi optimize etmek istemez misiniz? O halde çok fonksiyonlu gold renk ezme makinalarımızla bunu kolayca başarabilirsiniz. Hızlı ve yüksek miktarda üretim için rotanızı direkt bu makinalara çevirebilirsiniz. 

Tasarımımız yerli marka motor gücüyle üstün bir işlevsellik sunmaktadır. Anında üretimin en gerekli ihtiyacı olan ezme makineleri, firmamızın yüksek kalite standartlarıyla harmanlanıyor. 

60 cm yükseliğe sahip olan gold renk ezme makinaları ile maksimum kapasitede üretim gerçekleştirerek satışlarınızı arttırabilirsiniz. Gelişen ve yenilikçi teknolojiden ilham alarak tasarlanan ezme makinalarında kapasite 10 kg ve 40 kg arasında değişiklik göstermektedir. 

Ezme makinası alırken en çok dikkat edilmesi gereken özellik kullanılan materyalidir. Bu kapsamda 304 kalite paslanmaz çelik gold renk ezme makinalarını uzun yıllar kullanabilir, yüksek kalitemizi deneyimleyebilirsiniz. 

Gold Renk Ezme Makinası Kullanım Alanları

Gold renk ezme makinası, farklı kullanım alanlarına hitap etmekle birlikte perakende işletmelerin en büyük destekçisi olmaktadır. Özellikle market ve kuruyemiş gibi işletmelerde sıkça tercih edilen bu makinalar, hız ve zaman kavramına dikkat çekiyor. Maksimum üretim yaparken zamandan tasarruf etmek istemez misiniz? Üstelik düşük maliyet fırsatıyla! 

Ezme makinasının kullanım alanları arasında yer alan baharatçı ve bakkal gibi işletmeler pratik üretimin deneyimini bu makinalarla yaşıyor. Aynı zamanda pazar ve fuar alanlarında da en sık kullanılan makinalardan biri oluyor. 

Sadece güç düğmesini çevirerek çalıştırılabilen gold renk ezme makinasını minimum fiyatlarla satın almak istiyorsanız hemen sayfamızdan ürün detaylarını inceleyerek teklif alabilirsiniz. Bu işlemi cep telefonu üzerinden ya da bilgisayarlarınız aracılığıyla hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. 

Gold renk ezme makinalarının üstün performans gücünden faydalanmak ve üretim miktarınızı-hızınızı arttırmak için acele edin!

Teklif Al

HEMEN SİZİ ARAYALIM

Perakende ve Toplu Proje İşleriniz için bizimle aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

✓ Geçerli

Teklif Almak İstediğiniz Ürün veya Ürünleri Seçebilirsiniz.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina