2 Kademeli Tahin Değirmeni

...
2 Kademeli Tahin Değirmeni
2 Kademeli Tahin Değirmeni
2 Kademeli Tahin Değirmeni

2 kademeli tahin değirmenleri küçük ve orta işletmelerin üzerinde yarı profesyonel işletmeler için önerilen günlük tahin satışı 200 kg ı geçen işletmeler için uygun olan makinemizdir.

Makine kullanımı market tipi tahin makinelerimiz kadar kolay olmasada çok zor değildir. Firmamız makina satışından sonra kullanım ile ilgili eğitim ve destek konusunda yardımcı olmaktadır.

Öncelikle Huni kısmındaki susamlar ilk kademede çekilerek pelte kıvamına getirilir daha sonra ikinci kademedeki zımpara taşı ile öğütülerek kullanım için gerekli inceliğe ulaşır. Alt ürün haznesine dolan tahin pompa yardımı ile dolum yapılarak satışa sunulur.

 

Ölçüleri:80 x 80 x 190 cm
Ağırlık:300 Kg
Kapasite50 Kg / Saat
Güç:5.5 Kw
220 yada 380 volt Seçme İmkanı
Tekerlekli Sistem
2 Yıl Ürün Garantisi
Diğer Ürünlerimiz

iki kademeli tahin değirmeni

Tahin, çeşitli lezzetlerin sırrı olarak nitelendirilmektedir. Özellikle kahvaltı sofralarından eksik etmediğimiz tahin, pekmez ile bir araya geldiğinde leziz bir tat oluşturmaktadır. Damakta bıraktığı nefis lezzetin yanı sıra çeşitli faydayı da bünyesinde barındırmaktadır. Bu yüzde özellikle kış aylarında tahin tüketimine sıkça yer verilmektedir. Birçok hastalığın tedavisinde doğal besin olarak kullanılmakla birlikte yemeklerin nadide lezzetleri arasında öne çıkmaktadır.

Tahinin sağladığı fayda kapsamında tahin üreticileri harekete geçiyor! Tahin üretimi gerçekleşmesi için ihtiyaç duyulan tahin makinaları ise Demirbaş Makina’da yer alıyor. Yüksek kalitesi ve maksimum çalışma hızıyla öne çıkan iki kademeli tahin makinası, yarı profesyonel işletmeler için kullanıma uygun formda üretilmektedir. Kullanımı market tipi tahin makinaları kadar pratik olmasa da birçok özelliği ve fonksiyonelliği ile üstün bir performans sergilemektedir.

2 Kademeli Tahin Değirmeni Özellikleri

İki kademeli tahin değirmenleri tahin üretiminde işletmelerin ihtiyaç duyduğu ekipmanların başında gelmektedir. Genellikle küçük ve orta ölçekli olan işletmelerinde üzerindeki firmalar için kullanıma uygundur. Üretim kapasitelerini arttırmak ve zamandan tasarruf etmek isteyen işletmeler, iki kademeli tahin değirmeni satın alarak ihtiyaçlarına profesyonel çözümler bulabilirler.

İki kademeli tahin değirmenlerinin kullanımı konusundaki eğitim ve desteğinde yardımcı olan firmamız, yüksek kalite standartlarındaki üretimi ile ihtiyaçlarınıza pratik yanıtlar sunmaktadır. Bu değirmenlerin huni bölümünde tahinin hammaddesi olan susam çekilmektedir. Daha sonra zımpara taşı aracılığı ile öğütülüp istenilen kıvama dönüştürülmektedir. Alt kısmında ise dolum haznesi yer almaktadır. Bu haznenin içine pompalama desteği ile dolum yapılmakta ve hızlı bir şekilde satışa hazır duruma getirilmektedir.

Üretim kapasitesi 200 kg dan daha fazla olan işletmeler için uygun formda ürettiğimiz iki kademeli tahin değirmenleri ile firmanızın ihtiyaç duyduğu düzeyde üretim yapabilir, bunu yüksek hızda gerçekleştirebilirsiniz. Zamandan tasarruf ederken maksimum kapasite çalışma gücüyle kusursuz mamuller ortaya çıkarabilirsiniz. Bu sayede üretimini gerçekleştirdiğiniz tahinin lezzetini ikiye katlayabilirsiniz.

Taş Tahin Değirmeni

Hiçbir katkı maddesi içermeyen tahininizi, kalitesinden emin olduğunuz susamlar ile kendi evinizde, işyerinizde öğütmeye ne dersiniz? Doğal ve kaliteli tahin yemek isteyenlerin vazgeçilmezi olan taş tahin değirmenleri sitemizde yer almaktadır. Taş tahin değirmenlerimizin üretiminde doğal taş kullanırız. Susam ezme işleminde doğal taşın kullanıldığı tek değirmen tipidir. Kullanımı oldukça basit ve konforlu olan taş tahin değirmenleri tahin üretmek isteyen orta halli işletmelerin ya da ev sahiplerinin birincil tercihidir.                                                                                               

Taş tahin değirmenin kullanımı oldukça kolaydır: susamlar kurutma makinesinden çıkar. Kurutulmuş susamlar, taş tahin değirmenine konur ve rahatlıkla üretim yapılır. Taş tahin makinemizin ön kısmında bulunan oluk sayesinde tahin tahliyesini de yaparak işlemlerinizi sonlandırmış olursunuz.

Taş tahin değirmenimiz tamamen krom alaşımlıdır ve Türk Gıda Tüzüğü’ne uygun olarak imalat edilmiştir. Tahin için kalınlık incelik yapma imkanı sunar. Doğada hazır olarak mevcut olan doğal foça taşının değirmene dönüştürülmesiyle taş tahin değirmenimiz oluşur. Çeşitli kapasiteleri olan doğal taş tahin değirmenlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tahin üreticilerin, evinde tahin üretmek isteyenlerin ya da işletme sahiplerinin en çok ihtiyaç duyduğu tahin değirmeni doğal foça taşı ile üretilen taş tahin değirmenimiz yoğun ilgi görmektedir. Kusursuz öğütülmesi sayesinde kaliteli ve taze tahin tüketebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek tahin değirmeni çeşitlerine ve bu değirmenlerin özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Tahin Öğütücü

Eğer siz de doğallıktan yanaysanız sağlıklı beslenmek istiyorsanız evde kendi tahinizi yapabilirsiniz. Tahin sık sık tüketilen ve faydaları saymakla bitmeyecek olan bir besindir. Tahin öğütme işlemi sayesinde rahatlıkla doğal katkısız tahin elde edebilirsiniz.

Gerek tahin üreticilerinin gerekse evde kendi tahinini üretmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan tahin öğütücüler sayfamızda yer almaktadır. Tahin öğütücülerimiz ergonomik ve kullanışlı ürünlerdir. Temizlemesi kolay, çalışması basit ve hızlı, istenilen incelikte tahin elde etmenize olanak sağlayan ve her bütçeye hitap eden fiyatlara sahip olan tahin öğütücülerimiz bulunmaktadır.

Tahin öğütmek kulağa zor gelse de kaliteli ve fonksiyonel bir tahin öğütücü ile oldukça basit bir işlemdir. Susamları hazneye yerleştirip, istediğiniz kalınlıkta ayarlayıp susamların öğütülmesini izleyebilirsiniz. Türk Gıda Tüzüğü’ne uygun şekilde üretilen tahin öğütücümüz sağlığınızı riske atacak hiçbir madde içermediği gibi uzun ömürlü olması için dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Eski zamanlardan beri sık sık öğütülen susamlar soframızda daima tahin olarak yerini almıştır. Kimi tahin daha kalınken kimi tahin daha incedir. Bunu damak tadınıza göre tahin öğütme işlemi sırasında ayarlayabilirsiniz. Basit bir işlem olan tahin öğütme hem sağlığınız açısından hem de damak tadınıza uyumu açısından oldukça önemlidir. Kendi tahinizi kendiniz elde ederek hem sağlıklı katkısız bir tahin tüketirken hem de kendi damak tadınıza uygun kalınlıkta ya da incelikte bir tahin tüketebilirsiniz. Farklı boyutlara ve farklı özelliklere sahip olan tahin öğütücü makinelerimiz ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. İşletmelere veya ev kullanımına uygun olan tüm tahin öğütücü modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Mini Tahin Değirmeni

Tahin üreticilerinin en çok ihtiyaç duyduğu ekipmanlardan biri kuşkusuz mini tahin değirmenidir. İki taşı olan bu ürünler, öğütme değirmeni ile kusursuz üretim gerçekleştirmektedir. Minimal ölçülerine aldanmamanızı öneririz. Yüksek hızı ve maksimum kapasitesiyle pratik bir şekilde işlevsellik gösteren mini tahin değirmeni, saatlik üretim ölçüleri kapsamında ayrıcalıklı bir performans sergilenmektedir.

İki Kademeli Tahin Değirmeni Fiyatları

İki kademeli tahin değirmeni fiyatları, her bütçeye hitap edecek rakamlarla satışa sunulmaktadır. Firmamız, uygun fiyat politikası ile maliyetlerinizi minimize etmeyi sağlarken, çeşitli avantajları beraberinde sunmaktadır. Tahin değirmenleri dahil tüm ürünlerimizde oldukça makul rakamlar üzerinden fiyatlandırma gerçekleştirirken bütçenize uygun standartlarda satışa sunmaktayız.

İki kademeli tahin değirmeni ürünlerinde maksimum kalite, maksimum kapasite, yüksek hız ve minimum maliyetlerle karşınıza çıkıyoruz. Siz de firmanız için gerekli olan bu makinalara sayfamızdan teklif alarak uygun fiyatlar kapsamında satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek kalitemizi deneyimlerken, ürettiğiniz tahinin lezzetini ikiye katlayabilirsiniz. Fırsatlardan faydalanmak ve hızlı teslimat güvencemizden faydalanmak için acele edin.

Teklif Al

HEMEN SİZİ ARAYALIM

Perakende ve Toplu Proje İşleriniz için bizimle aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

✓ Geçerli

Teklif Almak İstediğiniz Ürün veya Ürünleri Seçebilirsiniz.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina