WhatsApp
  • Türkçe
  • English
  • русский

2 Kademeli Tahin Değirmeni

...
2 Kademeli Tahin Değirmeni
2 Kademeli Tahin Değirmeni
2 Kademeli Tahin Değirmeni

2 kademeli tahin değirmenleri küçük ve orta işletmelerin üzerinde yarı profesyonel işletmeler için önerilen günlük tahin satışı 200 kg ı geçen işletmeler için uygun olan makinemizdir.

Makine kullanımı market tipi tahin makinelerimiz kadar kolay olmasada çok zor değildir. Firmamız makina satışından sonra kullanım ile ilgili eğitim ve destek konusunda yardımcı olmaktadır.

Öncelikle Huni kısmındaki susamlar ilk kademede çekilerek pelte kıvamına getirilir daha sonra ikinci kademedeki zımpara taşı ile öğütülerek kullanım için gerekli inceliğe ulaşır. Alt ürün haznesine dolan tahin pompa yardımı ile dolum yapılarak satışa sunulur.

 

Ölçüleri:80 x 80 x 190 cm
Ağırlık:400 Kg
Kapasite50 Kg / Saat
Güç:5.5 Kw
220 yada 380 volt Seçme İmkanı
Tekerlekli Sistem
2 Yıl Ürün Garantisi
Diğer Ürünlerimiz

Tahin, çeşitli lezzetlerin sırrı olarak nitelendirilmektedir. Özellikle kahvaltı sofralarından eksik etmediğimiz tahin, pekmez ile bir araya geldiğinde leziz bir tat oluşturmaktadır. Damakta bıraktığı nefis lezzetin yanı sıra çeşitli faydayı da bünyesinde barındırmaktadır. Bu yüzden özellikle kış aylarında tahin tüketimine sıkça yer verilmektedir. Birçok hastalığın tedavisinde doğal besin olarak kullanılmakla birlikte yemeklerin nadide lezzetleri arasında öne çıkmaktadır. 

Tahinin sağladığı fayda kapsamında tahin üreticileri harekete geçiyor! Tahin üretimi gerçekleşmesi için ihtiyaç duyulan tahin makinaları ise Demirbaş Makina’da yer alıyor. Yüksek kalitesi ve maksimum çalışma hızıyla öne çıkan iki kademeli tahin makinası, yarı profesyonel işletmeler için kullanıma uygun formda üretilmektedir. Kullanımı market tipi tahin makinaları kadar pratik olmasa da birçok özelliği ve fonksiyonelliği ile üstün bir performans sergilemektedir. 

2 Kademeli Tahin Değirmeni Özellikleri

İki kademeli tahin değirmenleri tahin üretiminde işletmelerin ihtiyaç duyduğu ekipmanların başında gelmektedir. Genellikle küçük ve orta ölçekli olan işletmelerinde üzerindeki firmalar için kullanıma uygundur. Üretim kapasitelerini arttırmak ve zamandan tasarruf etmek isteyen işletmeler, iki kademeli tahin değirmeni satın alarak ihtiyaçlarına profesyonel çözümler bulabilirler. 

İki kademeli tahin değirmenlerinin kullanımı konusundaki eğitim ve desteğinde yardımcı olan firmamız, yüksek kalite standartlarındaki üretimi ile ihtiyaçlarınıza pratik yanıtlar sunmaktadır. Bu değirmenlerin huni bölümünde tahinin hammaddesi olan susam çekilmektedir. Daha sonra zımpara taşı aracalığı ile öğütülüp istenilen kıvama dönüştürülmektedir. Alt kısmında ise dolum haznesi yer almaktadır. Bu haznenin içine pompalama desteği ile dolum yapılmakta ve hızlı bir şekilde satışa hazır duruma getirilmektedir. 

Üretim kapasitesi 200 kg ı geçen işletmeler için uygun formda ürettiğimiz iki kademeli tahin değirmenleri ile firmanızın ihtiyaç duyduğu düzeyde üretim yapabilir, bunu yüksek hızda gerçekleştirebilirsiniz. Zamandan tasarruf ederken maksimum kapasite çalışma gücüyle kusursuz mamüller ortaya çıkarabilirsiniz. Bu sayede üretimini gerçekleştirdiğiniz tahinin lezzetini ikiye katlayabilirsiniz. 

Mini Tahin Değirmeni

Tahin üreticilerinin en çok ihtiyaç duyduğu ekipmanlardan biri kuşkusuz mini tahin değirmenidir. İki taşı olan bu ürünler, öğütme değirmeni ile kusursuz üretim gerçekleştirmektedir. Minimal ölçülerine aldanmamanızı öneririz. Yüksek hızı ve maksimum kapasitesiyle pratik bir şekilde işlevsellik gösteren mini tahin değirmeni, saatlik üretim ölçüleri kapsamında ayrıcalıklı bir performans sergilenmektedir. 

İki Kademeli Tahin Değirmeni Fiyatları

İki kademeli tahin değirmeni fiyatları, her bütçeye hitap edecek rakamlarla satışa sunulmaktadır. Firmamız, uygun fiyat politikası ile maliyetlerinizi minimize etmeyi sağlarken, çeşitli avantajları beraberinde sunmaktadır. Tahin değirmenleri dahil tüm ürünlerimizde oldukça cüzzi rakamlar üzerinden fiyatlandırma gerçekleştirirken bütçenize uygun standartlarda satışa sunmaktayız. 

İki kademeli tahin değirmeni ürünlerinde maksimum kalite, maksimum kapasite, yüksek hız ve minimum maliyetlerle karşınıza çıkıyoruz. Siz de firmanız için gerekli olan bu makinalara sayfamızdan teklif alarak uygun fiyatlar kapsamında satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek kalitemizi deneyimlerken, ürettiğiniz tahinin lezzetini ikiye katlayabilirsiniz. Fırsatlardan faydalanmak ve hızlı teslimat güvencemizden faydalanmak için acele edin!

Foteg 2019 Foteg İstanbul

2019 yılı mart ayında sektörümüzün lider fuarlarından olan Foteg İstanbul fuarında müşterilerimizi yanlız bırakmadık. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu camiada fuarlar aracılığı ile sektöre yeni katılan firmaları tanıma fırsatını yakalıyoruz ve bu bize gurur veriyor. Demirbaş Makina olarak her ziyaretçimizin firmamız için çok büyük önemi var. Fuarlar müşterilerimize bir bardak çay ikram etme fırsatını bizlere  sağlayan en büyük nimettir. 

Foteg İstanbul fuarında gerek ülkemizden gerek Dünyanın farklı noktalarından ziyaretimize gelen yüzlerce müşterimize teşekkür ederiz. 

Teklif Al

HEMEN SİZİ ARAYALIM

Perakende ve Toplu Proje İşleriniz için bizimle aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

✓ Geçerli

Teklif Almak İstediğiniz Ürün veya Ürünleri Seçebilirsiniz.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina