WhatsApp
  • Türkçe
  • English
  • русский

Tahin Makinası

Tahin Makinası

Son yıllarda en popüler makinamız olan Tahin Makinası ile yurt içi ve yurt dışı yüzlerce iş ortağı edindik. Tahin makinesi ürünümüz bizim en özel makinelerimizden birisi olarak markamıza marka değeri katmaktadır.

Tahin makinesi ile market, şarküteri, baharatçı hatta bakkallar dahi müşterilerine sıcak ve taze tahin satışı yapabilirler. Makinemiz 3-4 dk içerisinde 1 kg tahin almanızı sağlar. 1 kg susamdan 1 kg tahin üretilir. 

Başka hiç bir katkı maddesi yoktur tamamen doğal ve organik olarak üretim yapabilir müşterilerinizin kalbini çalabilirsiniz.

Tahinin kahvaltılık olarak kullanılabilmesi için çıkan ürünün 40-60 mikron incelikte olması gerekir. Bu yüzden makinelerimizin kapasitesi saat te 15 kg ile sınırlandırılmış durumdadır. Aynı makine ile saat te 50kg tahin çekilebilir fakat çıkan ürün istenilen incelikte olmayacağı için firmamız bunu önermez. 

Makinalarımız sessiz çalışması ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Tamamen 304 kalite malzemeden üretilmiş olup gıdaya tam uygundur. Kaplama yada nikalaj değildir.

Gıda sektörüne yönelik proje odaklı makine parkuları üretmekteyiz.

Ölçüleri:32 x 32 x 80 cm (en x boy x yükseklik)
Ağırlık:35 kg
Kapasite:15 kg / Saat
2 Yıl Ürün Garantisi
5 Yıl Bıcak Garantisi
Rahatsız Etmeyen Çalışma Sesi
220V Enerji İle Çalışma
Diğer Ürünlerimiz

Tahin Makinası Nedir?

Market tipi işletmeler için hızlıca taze ve sıcak tahin üretimini gerçekleştirebilecekleri bir makinadır. Tahin makinası ile marketinize ve şarküterinize küçük bir tahin fabrikası kurmuş olursunuz. 32 cm taban alanı 80 cm yüksekliği ile işletmenizde çok az yer kaplar. Tahin makinası saatte 15 kg tahin üretimi gerçekleştirir.

Sofralarımızdan eksik etmediğimiz tahin, eşsiz lezzetlerin başında gelmektedir. Özellikle Türk mutfağında yer alan birçok yemeklerde tahin kullanımı oldukça yaygındır. Tahin makinası bu kapsamda üstün bir fonksiyonelliğe sahiptir. Tahin makinaları üretim hatları susam ezme gibi çeşitli işlemleriyle farklı aşamalar içermektedir. Bu yüzden tahin makinesi alım işlemlerinde yüksek kaliteye önem vermeniz gerekmektedir. 

Tahin Makinaları Ne İşe Yarar?

Tahin üretim işlemlerinde ihtiyaç duyulan tahin makinalarında ilk aşama öncelikle susamın tuz havuzuna yatırılmasıyla başlar. Sonrasında kabuğu ayırma fonksiyonelliği devreye girer. Kabuklar dibe çöktükten sonra yabancı maddeler ayrıştırılır. Susamın ezilme işlemiyle susam yağı çıkarılır ve koyu kıvama geldiğinde tahin elde edilir. Sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden olan tahinin üretim aşamasında gerek duyduğunuz makinalar ise markamız tarafından hizmetinize sunulmaktadır. 

Kış aylarında en sık tüketilen besinlerden tahin, bünyesinde barındırdığı faydalarla birlikte eşsiz bir lezzeti de beraberinde getirmektedir. Tahin üretimini hızlı ve yüksek miktarda gerçekleştirmek istiyorsanız rotanızı Demirbaş Makina’ya çevirebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bünyemizde yer verdiğimiz tahin makinaları ile maksimum kapasitede üretim yapabilir, leziz sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Tahin makinası, yüksek kapasitesinin yanı sıra maliyetlerinizi de minimum seviyeye düşürmenizi sağlayacaktır. Çeşitli hatlar ve ekipmanlardan oluşan bu makinalar, farklı fonksiyonlarıyla pratik ve en hızlı üretimi gerçekleştirmenizde en büyük destekçeniz olmaktadır. İşletmelerin iş yükünü hafifletmek ve hızını arttırmak amacı ile tasarladığımız tahin makinaları, en kaliteli formuyla ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm olmaktadır. 

2 Kademeli Tahin Değirmeni

Market tipi tahin makinalarının yanı sıra 2 kademeli tahin değirmeni üretimi de gerçekleştiren firmamız, bu makinayı yarı profesyonel işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda üretmektedir. Yani küçük ve orta ölçekli işletmelerin bir tık üstü olan firmalar için en doğru ürünün 2 kademeli tahin değirmeni olduğunu söyleyebiliriz. 

Günlük satış miktarı 200 kg ve üzeri olan işletmeler, bu makina ile maksimum kapasite üretim gerçekleştirebilmektedir. Maliyetler minimuma indirgenirken üretim miktarı maksimum seviyeye ulaşmaktadır. Siz de firmanız için ihtiyaç duyduğunuz tahin makinası çeşitlerine Demirbaş Makina kalitesi ile erişebilirsiniz. Vazgeçilmez tahin lezzetini, kusursuz üretiminizle ikiye katlayabilirsiniz. Sipariş vermek için sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek yüksek kalite standartlarımızı deneyimleyebilirsiniz.

Exponatura 2019 Fuardaydık

2019 yılının ilk fuarı olma sevincini bizlere yaşatan Exponatura fuarına teşekkür ederiz. Yeni yılın ilk ayında bizleri tatlı telaşlandırdı. Herzaman olduğu gibi Demirbaş Makina olarak naturel ve doğallığı hayat tarzı edinmiş müşterilerimizi Exponatura fuarında ağırladık misafir ettik ve yerli yabancı bir çok müşterimiz ile karşılaşma buluşma imkanı sağladık.

Yılın ilk ayında bizlere yüzlerce yeni müşteri ile tanışma fırsatını sağladı ve memnun müşterilerimiz ile buluşup sohbetler ettik. Yeni anlaşmalar yeni bayilikler verdik. 

Teklif Al

HEMEN SİZİ ARAYALIM

Perakende ve Toplu Proje İşleriniz için bizimle aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

✓ Geçerli

Teklif Almak İstediğiniz Ürün veya Ürünleri Seçebilirsiniz.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina