İnceltme Makinesi

...
İnceltme Makinesi
İnceltme Makinesi

İnceltme makinesi, tahin sıkımı ve inceltme işlemlerinin yapılmasını sağlayan teknik alt olarak bilinmektedir. Bu makine, sağlam ve güvenli bir ürün olarak ticari amaçlı kullanılmakta ve kazanç sağlayabilmektedir.

Ezme makineleri arasında bulunan ürün demirbaş makine güvencesiyle kullanıma sunulmaktadır. İnceltme ya da öğütme makinesi olarak kullanılan teknik sistemler kullanıcı güvencesi kazanmaktadır.

İnceltme Makinesi Nedir?

İnceltme makinesi olarak tanımlanan ürün genellikle tahin ezme ve inceltme işlemlerinde kullanılmaktadır. Teknik yapısı gereği bulunan hazneye tahin konularak çalıştırılan motor sayesinde tahin inceltmek işlemi yapılmaktadır. Tahin sıkma makinesi olarak da bilinen ürün kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Kuruyemişçiler, fuarlar, sergiler, Pazar alanları ya da özel amaçlı olarak kullanılmaktadır. Susam tanelerinin bırakıldığı üst hazne, ezilen (tahin)sıvının dolduğu haznesi bulunan aygıta inceltme makinesi denmektedir. İki bölümden oluşan makine otomatik ve manuel olarak çalışabilmektedir.

İnceltme makinesi saat ölçeğinde 15 kg tahin işleyebilmektedir. İnceltme oranı ise 20 mikron ile 35 mikron aralığında olabilmektedir. İsteğe bağlı olarak 60 mikron inceliğine kadar üretim özelliği bulunmaktadır. Teknik özelliklere sahip olan inceltme makinesinde öğütme taşlarının çapı 18 cm olarak konumlandırılmış bulunmaktadır.

İnceltme Makinesi Nasıl Çalışır?

İnceltme makinesinin üretim özellikleri motor gücüyle inceltme işlemi yapabilmek amacıyla tasarlanmış bulunmaktadır. Tahin sıkma makinesi olarak bilinen aygıt demirbaş makine güvencesiyle satın alınabilmektedir. Uzun yılların sektör tecrübesi ve üretim kalitesiyle çalışan firma, inceltme makineleri de üretmektedir.

Tamamen paslanmaz çelikten üretilerek kullanıma sunulan makineleri sayesinde müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. İnceltme makinesinin çalışma şekli elektrik enerjisiyle manuel ve motorlu bir teknolojiye sahip bulunmaktadır. 2Haznesi ve öğütme taşları bulunmaktadır. Üst hazneye inceltilmek istenen susam taneleri konularak motor çalıştırılmaktadır.

Isınmaya bağlı olarak kıvama getirilen taneler taşlar yardımıyla ezilmektedir. Ezilerek inceltilen tahin oluşumu alt hazneye akmaktadır. Kahvaltılarda, çeşni olarak ve hamur işlerinin vazgeçilmezi tahin güvenle kullanıma sunulmaktadır.

Ticari işletmelerin müşteri güveni kazanabilmek amacıyla göz önünde kullanabileceği inceltme makineleri yüksek gelir kaynağı olabilmektedir. Bu nedenle vakit kaybetmeden Demirbaş Makine adresi ziyaret edilerek ürün siparişi oluşturulması gerekmektedir. Özel ödeme seçenekleri ve firma güvencesiyle makinen adrese teslim edilmektedir.

İnceltme Makinesi Özellikleri

İnceltme makinesi, kolay kullanımlı, yüksek verimli ürünler olarak ifade edilmektedir. Üretim teknolojisi gereği iki haznesi, motoru ve öğütme taşları bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilmesi dolayısıyla son derece sağlıklı teknoloji sistemleri olarak sunulmaktadır.

İnceltme makinesi satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk koşul üretici ve malzeme güvencesi olarak bilinmektedir. İnceltme makinesi bu anlamda yüksek güven kaynağı olarak kullanıcıya sunulmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı satışlarıyla dünyanın her yerinde tanınan ürünler güvenle kullanılmaktadır. İnceltme makinesi özellikleri arasında öğütme inceliğinin ayarlanabilmesi ve kısa sürede yüksek verim alınabilmesi olarak ifade edilmektedir.

İnceltme Makinesi Kullanım Alanları

Genel olarak tahin ezme makinesi olarak tanımlanan inceltme makineleri son derece güvenli teknoloji ürünleri olarak bilinmektedir. Tahin dolum makinesi ile birlikte edinilerek komple kazanım sağlanabilmektedir.

İnceltme makinesi kullanılan yerler arasında;

  • Pazar yerleri,
  • Bakkallar,
  • Fuarlar,
  • Şarküteriler,
  • Kuruyemişçiler,
  • Baharatçılar,
  • Marketler,

Yöresel tanıtım alanları olarak sıralanabilmektedir. Kendi mekânında öğütme ve satış işlemleri yaparak ilk güven adresi olabilmektedir. Tahin bozulur mu? Merak edenler için tahin son tüketim tarihine kadar güvenle kullanılabilmektedir.

Normal koşullarda bozulmamaktadır. Ancak küflü, nemli ve sıcak ortamlarda lezzet ve nefasetini kaybedebilmektedir. Bu nedenle tüm gıda ürünleri gibi tahinin de güvenli saklama koşullarına uygun değerlendirilmesi gerekmektedir.

İnceltme Makinesi Tedariği

İnceltme makinesi ihtiyacı bulunanlar kolaylıkla ürün tedariki yapabilmektedir. İhtiyaç sahipleri günün her saati internet erişimi sağlamakta ve sipariş oluşturabilmektedir. Siparişler en kısa sürede firma güvencesiyle adrese teslim edilmektedir.

Uygun fiyat yüksek kalite güvencesiyle kullanıma sunulan inceltme makinesi uzun yıllar kesintisiz çalışabilmektedir. Demirbaş Makine internet sitesi inceltme makinesi tedarik adresi olarak 7/24 hizmet verebilmektedir. İnternet iletişimi kurulabilen her yerden güvenle ürün tedariki yapılabilmektedir.

İnceltme Makinesi Çeşitleri

Öğütme ve inceltme makinesi olarak bilinen makinelerin birden fazla türü bulunmaktadır. Üretim benzerliği bulunsa dahi inceltme, öğütme, kavurma gibi farklı işlevlerde kullanılabilen makinelerle koordineli çalışabilmektedir.

Mesela elde edilen tahin inceltme haznesine doldurulduktan sonra dolum makinesiyle ambalajlanabilmektedir. Bu nedenle makine türü yapılacak işlem gereksinimine göre seçilmektedir. Demirbaş makine ürünleri arasında inceltme makinesi ilk tercih ürünü olarak yer alır.

Kullanıcı ihtiyacına göre seçilen makineler firma güvencesiyle adrese teslim edilmektedir. Demirbaş Makine ürünleri kullanıma sunulduktan sonra uzun yıllar verimlilik sunabilmektedir. Ve kullanıcıya güvenle kazanç elde edebilme şansı vermektedir.

İnceltme Makinesi Bakımı

İnceltme makinesi, üretim kalitesi gereği kolay kolay tamir bakım ihtiyacı duymamaktadır. Ancak belirli dönemlerde uzman desteği alarak periyodik bakım yapılması önerilmektedir. Kompakt ürünler olarak yüksek kalite ve güvenli olarak satışa sunulmaktadır.

Kullanım koşullarına uyularak uzun yıllar verim alınabilmektedir. Düzenli olarak temizliği yapılarak kesintisiz verim alınabilmektedir. Demirbaş makine ekibi profesyonel yaklaşımla tüm makineler için servis bakım hizmeti sunabilmektedir.

Sahip olunan inceltme makinesi konfor ve güveniyle kazanç elde edilebilmektedir. Bu da müşteri memnuniyeti olarak işletmeye büyük güven kazandırabilmektedir. İnceltme makinesi tamir- bakım hizmetleri ve parça değişimi ihtiyaçları kolaylıkla giderilebilmektedir. Herkes bulunduğu yerden iletişim kurarak inceltme makinesini adrese teslim alabilmektedir. Güvenli ödeme seçenekleri, kredi kartına taksit ve garantili olarak ürün tedariki yapılabilmektedir.

İnceltme Makinesi Fiyatları

Tahin inceltme makinesi olarak tanımlanan teknik ürünler, uygun fiyata satışa sunulmaktadır. İnceltme makinesi fiyatları müşteriye en düşük olabilecek şekilde yansıtılmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip inceltme makineleri hızlı ve güvenli gıdaya erişim olanağı sunmaktadır.

Kullanıcılar müşteriye ilk elden ulaştırabildiği tahinden yüksek gelir elde edebilmektedir. Demirbaş Makine üretiminde bulunan inceltme makineleri tamamen paslanmaz krom çelikten üretilmektedir. Son derece güvenli ürünler olarak kullanıcıya yüksek verimlilik kazandırmaktadır.

Makine fiyatlarını merak edenler için firma prensibi yüksek kalite uygun fiyat olarak bildirilebilmektedir. 7/24 iletişim kurularak inceltme makine siparişi oluşturularak ürün tedariki yapılabilmektedir. Güvenle kullanıma sunulan inceltme makineleri uzun yıllar yüksek verimlilik sağlayabilmektedir.

Demirbaş Makine

Demirbaş makine, imalatçı ve tedarikçi olarak uzun yıllardır hizmet sunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı ürün tedarikleri sayesinde hızla Pazar alanını büyütmeye devam etmektedir. 2013 yılında kurularak ticari faaliyetlerine başlayan firma, 2016 yılı ve sonrasında sektördeki varlığını kanıtlamakta ve markalaşarak üretimlerine devam etmektedir.

Kullanıcılara kendi işletmesinde öğütme, inceltme ve sunum işlemleri yapabileceği olanaklar sunmaktadır. Tahin inceltme makinesi bu konuda ilk tercih ürünü olarak hızla kullanım alanlarını artırmaktadır. Profesyonel ekibi, ileri teknoloji sistemleri ve üretim kalite güvencesiyle yoluna devam etmektedir.

Demirbaş Makine markası pazar alanlarında oldukça geniş yere sahip bulunmaktadır. Yüksek kalite inceltme makineleriyle kullanıcının organik gıdaya ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Firma, müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve yeniliklere entegre odaklı olarak çalışmaktadır.

Tahin inceltme makinesi hayatın her alanında güvenle kullanılarak ilk elden tüketiciye ürün tedariki sağlamaktadır. Böylelikle hızlı ve güvenli tercihler arasında yerini almaktadır. Satışında bulunan tüm makineler için satış sırasında olduğu gibi satış sonrasında da müşterinin yanında olmaya devam etmektedir.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina