WhatsApp
  • Türkçe
  • English
  • عربى
  • русский

Market Tipi Tahin Makinası

...
Market Tipi Tahin Makinası
Market Tipi Tahin Makinası

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber yeni tip makinalar üretilmeye başlamıştır. Bizde sizlerin gelişmesi adına market tipi tahin makinaları ile elimizden geldiğince sizlere destek vermek adına market tipi tahin makinası geliştirdik. Bu sayede marketleriniz beklediğiniz kaliteye ulaşarak tahin makinası ile tahin üretim yapabileceğiniz bir alana dönüşecektir.

Market içerisine ufak bir fabrika kurarak rakiplerinizden bir adım daha öne geçerek farklı bir boyut kazanmış olacaksınız. Küçük bir alana sahip olacağınızdan dolay en ince ayrıntısına kadar düşünerek ebat ve boy oranlarını en maksimum düzeyde tutarak sizlere avantaj sağlamayı hedefledik. 80 cm yüksekliğe sahip olan ve 32 cm taban genişliğine sahip olan makinamız ile sizlere eşsiz bir performans sağlıyoruz.

Bu makina sayesinde marketinizde kurduğun küçük fabrika ile 1 saat içerisinde 15 kg tahin üretimi gerçekleştirerek müşterilerinize kalite bir hizmet sağlayabileceksiniz. Sağladığımız kalite ile ülkemizde yaygın olan tahin tüketimine sizlerde katkı sağlayarak işletmenizi büyütmede güzel bir adım atmış olacaksınız.

Biliyorsunuz ki ülkemizde kahvaltılardan eksik olmayan tahin tüketimi oldukça yaygın olmakla beraber sıkça talebi olan bir besin olarak karşımıza çıkmaktadır. Geliştirilmiş fonksiyon yapıları ile işlerinizi kolaylaştırarak sizlerin vazgeçilmezi haline gelecektir. Bu makinaların üretim hatları beklentilerinizi fazlası ile karşılayarak susam ezmesi gibi aklınıza gelecek farklı türlerde işlemleri yapmanıza kolaylık sağlayacak ve farklı alanlarda da sizlere hizmet sağlayacaktır.

Tahin Makinası ile Kolay Üretim Sağlayın

Mini tahin değirmeni sayesinde marketlerinizde üretimine başladığınız tahinleri kolaylık ile müşterilerinize ulaştırabileceksiniz. Market tipi tahin makinesi sayesinde kendi markanızı oluşturarak küçükten büyüğe doğru giderek artan, tahin konusunda tercih edilen olacak müşteri potansiyeli oluşturacaksınız. Ufak bir üretim ile başlayacağınız bu iş ile kalitenizi müşterilere göstererek bu alanda kendinizi kanıtlayacak ve bölgenizde lider olacaksınız.

Ülkemizde tahin tüketiminin bu kadar yaygın olması sizler için büyük avantaj olacak ve evlerde kullanımı yaygın olan bu besin, yapılan yemeklere veya atıştırmalıklara ayrı lezzet katarak sizler sayesinde evlerin vazgeçilmezi haline gelecektir. Üretiminizin artması ile beraber maliyetiniz düşerek yüksek kazançlar sağlayabileceksiniz. Hem de müşterilerin işletmeden beklediği farklılıkları onlara sağlayarak, onların gözünde rakiplerinizden önde olacaksınız.

Tahin makinası sayesinde marketinizin müşteri potansiyeli artacak ve kalıcı müşterilere sahip olacaksınız. Bir yönden de müşterileri işletmeye çekmek adına bir avantaj olacaktır. Tahin makinamızın pratik kullanımı sayesinde Demirbaş Makina olarak tercih edilen olmaktayız. Çünkü sizlere en kaliteli ve en leziz şekilde tahin üretimini sağlıyoruz ve maliyeti en aza indirerek fazla üretim yapmanızı sağlıyoruz. Ürünümüzün sizler düşünülerek oluşturulan tasarımı ile de marketinizde fazla yer kaplamadan üretim yapma imkanını sağlıyoruz. Bunların yanı sıra sizlere profesyonelleşme konusunda da destek sağlayan ürünlerimiz sizleri olumlu yönde yükselişe geçirecektir.

Yenilikleri takip etmeniz müşterilerin gözünde sizleri yine yükseltecektir. İçerisindeki bıçak sisteminin uzun süreli garantisini vermekle beraber üretim sırasında rahatsız etmeyecek ses özelliği ile sizler yüksek kalitede hizmet sağladığımızı gösteriyoruz. Bunun yanı sıra 1kg susam ile 3 ila 4 dakika içerisinde 1 kg tahin üretimini gerçekleştiriyorsunuz. Tamamen doğal olarak ürettiğiniz tahin müşterilerin dikkatini doğallığı ile çekeceğinden sizin açınızda tekrar artı yönde etkisi olacaktır. Çünkü günümüz şartlarında müşteriler kesinlikle doğal ürünleri tercih etmeye yöneliyorlar. Sağlık açısında önemli rol oynayan doğallık, sizlerin tercih etme sebepleri arasına tekrar girecektir.

Kahvaltılık bir tahin için ürettiğinizin ürünün inceliği 40 ila 60 mikron arasında olmalıdır. Kaliteli bir ürün yakalamak için kesinlikle bu detaya dikkat etmenizi öneriyoruz. Bu kurala uymayıp saatte 50 kg tahinde üretmeniz mümkündür. Fakat fazlaca ürettiğiniz tahinler beklediğiniz incelikte olmayacağından müşterileriniz memnun olmayabilir. Geri dönüşler olumsuz olur ise beklediğiniz sonuçları alamaz ve müşteri memnuniyetini sağlayamazsınız. Bunun için saatte 15 kg tahin üretmeniz üretici olarak bizim tarafımızdan önerilmektedir. Makinamızla kısa süre içerisinde kaliteli bir büyüme yakalayacaksınız. Biz sizlerin kalitesi için üretimlerimize devam ediyoruz.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina