Hindistan Cevizi Soğuk Sıkım Makinası

...
Hindistan Cevizi Soğuk Sıkım Makinası
Hindistan Cevizi Soğuk Sıkım Makinası

Birçok alanda kullanılan Hindistan cevizi yağı elde edilmesi için, soğuk sıkım makinalara ihtiyaç vardır. Soğuk pres yağ makinası hem kullanış olarak hem de işlevselliğiyle oldukça önemli bir üründür. Birçok alanda kullanımı mevcuttur. Yağların üretilmesinde oldukça önemlidir. Farklı alanlarda ve sektörler de kullanılan ürün, istenilen kademe seçeneği ile çalışır. Birçok ürünün sıkım işlemini yaparak Hindistan cevizi gibi bir sürü üründen yağ üretilmesini sağlayarak üretime devam eder.

İşletmeler için oldukça kullanışlı olan makine hem portatif olması hem de kullanım açısından oldukça önemlidir. Müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılayan firmanın çıkardığı ürün alıcılar tarafından oldukça revaçtadır. Ürün kalitesi ile de diğer firmalara fark atarak satışlarına devam eder. Farklı ebat seçenekleri ve istenilen renkleri de mevcuttur.

Soğuk Pres Makinası Hangi Alanlarda Kullanılır?

Önemi her geçen gün artan ve birçok alanda yaygın olarak kullanılan soğuk sıkım makinası her geçen gün farklı sektörlerde de yerini alır. Orta ve küçük işletmelerde kullanımı yaygın olan ürün, kuruyemiş ve şarküterilerde de oldukça fazla kullanılır. Ürünün özellikleri ve dizaynı oldukça kullanışlı olduğu gibi aynı zamanda istenilen kademe de kullanılır.

Bitkisel ürün satan yerlerde de oldukça önemli kullanım alanına sahiptir. İsteyenlerin tercihine göre orta boy ve küçük boy olmak üzere iki çeşidi mevcuttur. İç kapasitesi ise saatte 40 kg ürünün yağını çıkaracak kadar performans gösterir.  Zaman kazandıran ve alıcılar için ekonomik fiyatlarda buluna ürün, Demirbaş Makine firmasının kaliteli tasarım ve iç dizaynına sahip ürünüdür.

Soğuk Sıkım Makinası Kullanım Kapasitesi Nelerdir?

Birçok alanda özelliği olan makine soğuk sıkım Hindistan cevizi yağının çıkartılması gibi farklı ürünlerde de sıkma özelliği gösterir. Orta ve küçük işletmeler için uygun kullanımda olan makinanın aynı zamanda portatif olduğu için evlerde de mutfakların vazgeçilmezidir. 40 kg kadar iç kapasitesi mevcuttur ve yağ üretim potansiyeli de saatte 40 kg üretebilmektedir.

Demirbaş makine firmasının üretimi olan makine aynı zamanda belirli bıçak aralığı mevcuttur. Çalışma potansiyeli oldukça geniş olan ürün sektörde en çok tercih edilen makinadır. Firmanın ürün kalitesi ve iç dizaynı da oldukça kalitelidir. İstenilen kademe ayarına sahiptir. Farklı ebatlarda buluna ürün aynı zamanda farklı renk seçenekleri de bulunur. Aktarlar, kuruyemişçiler ve şarküterilerin oldukça tercih ettikleri bir makinadır.

Soğuk Sıkım Yağ Makinası Özellikleri Nelerdir?

Orta ve küçük ebatlarda bulunan portatif makinanın kullanım özellikleri aşağıdaki gibidir;

 • Ölçüleri 60*30*60 Cm
 • Boy, 100 cm
 • Yükseklik, 52 cm
 • Enerji girişi, 220V / 380V
 • Ağırlığı, 30 kg,
 • Çalışma süresi, 24 saat aralıksız çalışma özelliği vardır,
 • Motor gücü, 1.5 Kw
 • Termostatı, dijital ısı kontrollü 600 W
 • Tohum çekme kapasitesi ise, 1 saatte 40 kg
 • 2 yıl firma garantisi mevcuttur,
 • 10 yıl yedek parça garantisi
 • Ambalaj kısmı ise sandıklıdır,
 • Kargosu ücretsizdir.

Hangi Ürünlerde Kullanılabilir?

Ürün birçok tohumun ve yemişin çekim işlemini gerçekleştirir. Bu ürünler arasında öncelikli olan, haşhaş, çörek otu, nar çekirdeği, kimyon tohumu, üzüm çekirdeği, susam, hardal, kanolo tohumu, keten tohumu, kayısı çekirdeği, fındık, badem, fıstık, ceviz, domates çekirdeği, biber tohumu, haşhaş, aspir tohumu, kabak çekirdeği, ay çekirdeği, Hindistan cevizi ve daha birçok çekirdek, yemiş ve tohumun yağını çıkararak istenilen özellikte çalışmasını sağlar.

Beklenilen üretimi sağlayarak alıcının işletmesinde fayda sağlar. Birçok ürün gibi soğuk sıkım Hindistan cevizi için de sıkım işlemini gerçekleştirerek yağının elde edilmesini sağlar.  Ürün kapasitesi de oldukça geniştir Saatte çıkardığı 40 kg ürünün yağı ile işletmeye zaman kazandırarak üretim yapmasını sağlar.

İşletmeler Soğuk Pres Makinası Alırken Nelere Dikkat etmeleri Gerekir?

Hızlı üretim yapabilmeleri için işletmelerin dikkat ettiği noktalar arasında ürün iç kapasitesi önce gelir Hem hızlı hem de geniş kapasite oranıyla zamandan tasarruf sağlanması için olanak tanır. İşletmelerin beklentileri arasında harcadığı güç de oldukça önemli detaylar arasındadır. Kolay taşınır portatif olması da yer değiştirmek isteyenler için tercih edilen önemli ayrıntılar arasında gelir.

Farklı seçenekleri de bulunan makinanın iç dizaynı ise alanında usta modelistler yaparken firmanın kaliteli üretimi ise en çok tercih edilenler arasındadır. Müşterilerin beklentisini karşılaması oldukça önemlidir. Soğuk sıkım Hindistan cevizi yağı gibi birçok ürün imal edilirken, alıcılar için %100 olarak organik ürün imal edilmiş olması da oldukça önemli bir ayrıntıdır.

Yağların Oluşum Süreci

Soğuk sıkım pres makinasında önemli bir oluşum sürecinde yağlı tohumlardan yağ elde edilmesi için oldukça önemli makinalardır. Kendi aralarında iki tip olarak ayrılan makine ev tipi için de kullanımı mevcut bulunur. İşletmeler için olan türünde ebat ve boy olarak farklılıklar gösterir. Kademe ayarlamasının olması da en önemli özelliğidir.

İstenilen hız seçeneği ile isteyenlerin tercihine göre değişiklik gösterir. Beklentileri ürünün bütün fonksiyonlarının kusursuz çalışmasıyla müşterilerin tercihi haline gelir. Oldukça fazla kullanım alanının olması da işletmeler arasında ne kadar çok tercih edildiğini de gösterir.

Demirbaş makina firması da ürünlerin de 2 yıl garanti ve 10 yıl yedek parça garantisi sunarak alıcıların içini rahatlatır. Türkiye’nin her yerine ulaşım sağlayarak ücretsiz kargo ile de alıcılara ulaşmasını sağlar.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina