Gıda Makinesi Üreticileri

...
Gıda Makinesi Üreticileri
Gıda Makinesi Üreticileri

Gıda sektörü, dünyanın en önemli ve açık konuşmak gerekirse hiç bitmeyecek sektörlerinden bir tanesidir. Dünya için bu denli önem arz eden bir sektörde ülkemiz, gıda üretimi yönünden kendi kendine yeten sayılı ülkelerden birisi olarak öne çıkmaktadır. Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın en büyük gıda üreticisi ve ihracatçısı konumundadır.

Gıda sektörü, tarımla oldukça büyük paralellikler göstermektedir. Buna bağlı olarak artan kentleşme, sanayileşme ve makineleşme kendini gıda sektöründe de göstermeye başlamıştır. Bu gelişmeler kendini gıda işleme makinelerinin ve ekipmanlarının gereksinimlerinin ve üretimlerinin artması noktasında göstermiştir.

Demirbaş Makina olarak bizler, yılları aşan tecrübemiz ve sektörün önde gelen firmalarından biri olarak gıda makinesi üreticiliğinde en güvenilir ve sağlam tercih odağı olarak sizlere hizmet ediyoruz. Bu noktada, pek çok alan ve konudaki isteklerinize cevap olacak ürünlerimizden bahsetmemiz gerekiyor.

İki yıl garantisiyle beraber hizmetinize sunduğumuz makinelerimiz birinci kalite üretimleriyle kullanıcı hatalarını da minimuma indirecek şekilde dizayn edilmiştir. Düşük enerji tüketen makinelerimiz enerji maliyetinize de büyük oranda olumlu yansıma yapar. Düşük desibelle çalışan makinelerimiz çalışma sırasında rahatsızlık vermezler. Bütün makinelerimizi firmamızda test etme imkanına sahip olduğunuz hatırlatarak, gelin birlikte bunlara göz atalım.

  • Tahin Makinesi: Tahin makinemizin en popüler üretimlerimizden biri olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Yurt içinde ve dışında yüzlerce iş ortağımızın kullanımına sunduğumuz tahin makinesi, en özel makinelerimizden birisi olarak markamızın vitrin ürünlerinden bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Marketlerin, şarküterilerin ve hatta bakkalların da gönül rahatlığıyla kullanabileceği tahin makinemiz; maksimum 4 dakika içerisinde 1 kg tahıldan 1 kg tahin üretme kapasitesiyle hem süratli hem de pratik yapısıyla beğeni kazanıyor. Ayrıca tahin makinemiz tamamen doğal ve organik üretim yaparak hiçbir katkı maddesine yer vermez. Kaliteli kahvaltılık tahin için ihtiyaç duyulan fiziksel gereklere sahip olabilmesi nedeniyle, makinemiz saatte 15 kg’lık bir ürün verme kapasitesiyle sınırlandırılmıştır.
  • İki Kademeli Tahin Değirmeni: Bu makinemizi daha çok orta büyüklükte ve yarı profesyonel işletmeler için öneriyoruz. Günlük tahin satış oranları 200 kg’ı geçen işletmeler iki kademeli tahin değirmenimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Bu makinemiz tahin makinesi gibi kolay ve pratik bir kullanım şemasına sahip olmasa da gözünüzü korkutacak bir karmaşıklığa da sahip değildir. Firmamız satıştan sonra ürünün kullanımıyla alakalı eğitim desteği vermektedir.
  • Ezme Makinesi: Fındık, fıstık, kaju, susam veya haşhaş gibi yağlı tohumların püre kıvamına getirilmesine mi ihtiyacınız var? Ezme makinemiz size bu konudaki en pratik ve güvenilir hizmeti sunabilmesi amacıyla ürünlerimiz arasındaki yerini alıyor. Fıstık için 25 kg, haşhaş içinse 40 kg’lık kapasiteye ulaşan ezme makinemiz; müşterinizin yanında anlık olarak üretim yapma imkânıyla market, kuruyemişçi ve şarküteri gibi işletmelerde kullanıma son derece uygun bir makinedir. Patentli sistemimiz ile bıçaklar arasındaki mesafeyi kolayca ayarlayabilir ve bu sayede elde edilen ürünün kıvamını istediğiniz hale getirebilirsiniz.
  • Helva Kesme Makinesi: Helvaları daha az sayıda personelle daha düzgün şekilde keserek üretmek istiyorsanız helva kesme makinemiz tam olarak aradığınız ürün. Makinemiz sayesinde elde edeceğiniz helvaları 200 gramdan 2 kilograma kadar çeşitli porsiyonlama işlemlerine tabi tutabilirsiniz. Ayrıca makinemizin özellikleri sayesinde daha önce ayarlamış olduğunuz kalibre işlemini kayıt edebilir ve tek tuşla yeniden ayarlayabilirsiniz. Makinemizin bu ve benzeri pratik özellikler sayesinde zamandan tasarruf eder ve daha seri ve verimli bir üretim süreci oluşturabilirsiniz.
  • Susam Kavurma Makinesi: Susam kavurma makinelerimiz, 250 ile 400 kilogram arasındaki kapasiteleri ve endüstriyel boyları ile sektörün lider firmaları tarafından tercih edilen bir ürün olmayı başarıyor. Sektörün neredeyse tamamının kullandığı sistem ile çalışıp işlem gören susam kavurma makinelerimiz, oldukça zahmetli olan ve vakit kaybettiren manuel boşaltma işlemi yerine otomatik boşaltma sistemine sahip olarak zamandan büyük oranda tasarruf sağlamakta ve verimliliği büyük ölçekte arttırmaktadır.

Bu ve bu gibi makinelerimizle sahip olduğumuz ve sürekli geliştirmeyi amaçladığımız geniş ürün yelpazemizle Demirbaş Makina olarak bizler; gıda makinesi üreticiliğindeki lider konumumuzla her türden işletmeye kaliteli hizmet ulaştırabilme amacıyla sizlerle beraberiz. Makinelerimiz ve fiyatlandırmaları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina
Taze ve Hızlı Gıda Üretimi | Demirbaş Makina