Helva Kesme Makinası

...
Helva Kesme Makinası
Helva Kesme Makinası
Helva Kesme Makinası

Fabrikalarda üretilen helvaları hızlı ve pratik bir şekilde az sayıda personel ile istenilen gramajda kesme işlemini yapan; Türkiye’nin ilk sıcak helvada helvanın lif yapısını bozmadan ve helvayı sertleştirmeden kesebilen makinesidir.

200gr.’dan 2kg.’a kadar olan porsiyon lama işlemlerinde kullanılabilir. Daha önce yapmış olduğunuz kalibre işlemini kayıt edebilme ve daha sonra aynı gramaj ürün için tek tuş ile tüm ayarları çağırabilme. Plc sistem sayesinde sınırsız kayıt ve farklı kalibre kombinasyonları oluşturabilme.

Bu Sayede tek tek elde koparma ve tartma işlemleri yapılmak yerine hızlı bir şekilde seri imalat yapılmış olur. İş gücünden büyük oranda tasarruf sağlar ve ürün kalitesi standart kalır.

Opsiyonel: Ürün serme asansörü. 

Ölçüleri:100 cm x 500 cm x 180 cm
Ağırlık:1 Ton
Kapasite:400 Kg / Saat
Hassas Gramaj
Yenilikçi Tasarım
Rahatsız Etmeyen Çalışma Sesi
Diğer Ürünlerimiz

Türk mutfağının en leziz besinlerinden olan helva, sofraların vazgeçilmez tatları arasında yer almaktadır. Bu kapsamda helva üretimi yapan firmalar, çeşitli makina ve ekipmanlara ihtiyaç duymaktadır. Nefis lezzetlerin ortaya çıkmasında ise öncelikle üretimde kullanılan tüm malzeme ve makinaların kalitesi yatmaktadır. Helva kesme makinası ile hızlı ve pratik bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz formda parçalar elde edebilirsiniz. 

200 gr dan 2 kg a kadar kesim yapabilen helva kesme makinaları, besinin lif yapısını bozmadan kusursuz bir performans sergilemektedir. Aynı zamanda helvanın sertleşmesi gibi problemlerle karşı karşıya kalmanızı olanaksız kılan Demirbaş helva kesme makinaları, Plc sistem ayrıcalığıyla sınırsız kayıt işlemi oluşturabilir, üretiminizi maksimum seviyeye çıkarabilmektedir. 

Sıcak Helva Kesim

Helva kesme makinası alım işlemlerinde mutlaka iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Demirbaş Makina olarak hizmetinize sunduğumuz helva kesme makinaları ile sadece tek tuş kapsamında tüm ayarlara erişebilir, gerekli kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz dilim boyutuna tek tek elle parçalara ayırmak yerine hızlı bir şekilde bir tuşla işlem gerçekleştirebilirsiniz. 

Ürünün maksimum 50 gr a kadar kesme işlemini gerçekleştirebilen helva kesme makinaları sayesinde tartma işlemleri ni de zahmetsizce uygulayabilirsiniz. Türkiye’de ilk sıcak helva kesim makinası olan Demirbaş makinalarla hızı ve zamandan tasarrufu deneyimlemeniz olağan. Sıcak helvaların lif yapısını bozmadan dilimleyen bu makinalar, iç gücünden de yüksek oranda tasarruf sağlamaktadır. 

Helva Kesme Makinası Fiyatları

Helva kesme makinası, 304 kalite olmakla birlikte, kusursuz bir hacme sahiptir. Kesme işlemini maksimum hız ve kapasitede gerçekleştirirken uygun fiyat avantajını da beraberinde getirmektedir. 

Firmamız, helva kesme makinaları tahin makinaları susam işleme ve daha birçok ürün yelpazesi ile dünya standartlarında hizmet sunmaktadır. Demirbaş Makina olarak Afyonkarahisar merkezli olmak üzere birçok yerde ismimizi duyururken her geçen daha fazla bilgi birikimi ve üstün kalite ürünlerimizle fark yaratmaya devam ediyoruz. 

Üretim hatlarımız susam gibi birçok besin maddesinden çeşitli lezzetleri elde etmeyi sağlarken, yüksek performans gücüne sahip olmaktadır. Fiyat konusunda ise çeşitli avantajlarla sizleri buluşturmaktayız. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz ileri teknoloji helva kesme makinası çeşitlerine sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla en kaliteli makinaları hızlıca satın alabilirsiniz.

Teklif Al

HEMEN SİZİ ARAYALIM

Perakende ve Toplu Proje İşleriniz için bizimle aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

✓ Geçerli

Teklif Almak İstediğiniz Ürün veya Ürünleri Seçebilirsiniz.

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina
Demirbaş Makina